جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63854
  تاریخ انتشار : 8 آذر 1393 14:38
  تعداد بازدید : 658

  برگزاری دوره آموزش

  دوره آموزش وب سایت در روابط عمومی و سئو پی آرSEO PR با هدف آشنایی کارشناسان روابط عمومی سازمان زندانها در مرکز آموزش منطقه 7 کشوری برگزار شد.
  به گزارش خبرگزاری میزان، محمد اسمعیلی رئیس مرکز آموزش منطقه 7 کشوری در مورد برگزاری این دوره گفت: آموزش های حین خدمت با هدف توسعه توانمندی علمی کارکنان و کارشناسان سازمان زندانها از مهمترین اهداف آموزش در این سازمان است که خوشبختانه به طور مستمر در حال اجرا است.

  وی سئو پی آر را از مباحث جدید در حوزه روابط عمومی خواند و افزود: سئو پی آر در خصوص بهره گیری از روابط عمومی برای اعمال نتایج بهتر در موتور های جستجوگردر اینترنت بحث می کند که با توجه به گستردگی دنیای مجازی بهر گیری از فنون سئو پی آر برای روابط عمومی ها بسیارمهم است.

  رئیس مرکز علمی کاربردی واحد استان تهران سازمان زندانها در خصوص تاریخچه سئو پی آر تصریح کرد: تاریخچه این مفهوم به راه اندازی اولین موتور جستجوگر در سال 1992 بر می گردد که اخیرا مورد توجه جدی مجامع روابط عمومی قرار گرفته است. این دوره آموزشی به مدت 3 روز در مرکز آموزش منطقه 7 کشوری سازمان زندانها و با حضور کارشناسان روابط عمومی سازمان زندانها برگزار شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360593555
اکنون :
33