جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63844
  تاریخ انتشار : 8 آذر 1393 14:0
  تعداد بازدید : 442

  مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان:

  بانک ها از اجرای مصوبه مجلس شانه خالی می کنند / بهره برداری از مهد کودک زندان زنان به زودی

  مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور با انتقاد از عدم همکاری بانک ها با بنیاد تعاون زندانیان گفت: چهارسال از مصوبه مجلس درباره پرداخت تسهیلات برای توسعه اشتغال زندانیان می گذرد در حالی که کوچکترین حمایتی از سوی بانک ها برای این امر مهم نشده است.
  رحیم مطهر نژاد در گفت وگو با میزان دراین باره اظهارکرد: تاکنون بانک کشاورزی مبلغ 12 میلیارد و 150 میلیون تومان به این مرکز اختصاص داده است که با تاسیس یک واحد گلخانه در پیشوای ورامین زمینه اشتغال 40 زندانی به زودی فراهم می شود.

  وی با بیان اینکه بانک ها به بهانه های مختلف از پرداخت مصوبه مجلس شانه خالی می کنند، اضافه کرد: بانک ها در حال حاضر درخواست نامه تاییدیه سازمان مالیاتی را مطرح کردند که موضوع پرداخت مالیات از سوی بنیاد تعاون به وزارت دارایی را مشخص نماید. این در حالی است که از سال 80 پرونده های متعددی وجود دارد که بخش زیادی از مالیات ها توسط بنیاد پرداخت شده و یا در مراجع قانونی درحال بررسی است.

  مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان همچنین بیان کرد: این موضوع در چرخه زمانی افتاده که با این روند به نتیجه مطلوبی نمی رسیم و تاکنون بانک ها مبلغی را به اشتغال زندانیان پرداخت نکرده اند.

  مطهر نژاد در ادامه از بهره برداری مهدکودک زندان زنان شهرری خبرداد و گفت: ساخت این مهد کودک از فروردین ماه سال جاری با هدف رفاه بیشتر برای کودکان مددجویان انجام شده است و هدف این است که بچه ها را از محیط زندان دور نگه داشته و به مهدکودک منتقل کنیم.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360581632
اکنون :
52