جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63820
  تاریخ انتشار : 8 آذر 1393 13:4
  تعداد بازدید : 446

  رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح قزوین:

  حقوقدانان بسیجی آگاهی حقوقی مردم را ارتقا دهند

  رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین گفت: حقوقدانان بسیجی سطح آگاهی حقوقی مردم را ارتقا دهند.
  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رضا ضرغامی در نشست با بسیجیان قزوین اظهار کرد: حقوقدانان بسیجی وظیفه سنگینی در قبال مردم دارند و می توانند در این زمینه به مردم خدمات رسانی کنند.

  وی بیان کرد: حقوقدانان با دانش و علمی که در زمینه مباحث حقوقی دارند می توانند سطح حقوقی مردم را بالا ببرند که این خدمتی بزرگ به جامعه است.

  رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین با بیان اینکه بسیجیان افسران جنگ نرم هستند، عنوان کرد: بسیجیان با خلوص نیت و بدون ریا مشغول خدمت برای رضای خدا هستند.

  وی با بیان این که بسیجیان در جنگ تحمیلی خط شکن عملیات ها بودند، اظهار کرد: نقش بسیج در جنگ تحمیلی بر کسی پوشیده نیست و تشکیل بسیج یکی از بهترین ابتکارات بزرگ حضرت امام(ره) بوده است.

  ضرغامی با اشاره به نقش بسیج در بعد اقتصادی اذعان کرد: نیروهای بسیجی در حوزه اقتصاد خدمات ارزنده ای انجام داده اند که با وجود تحریم ها، وضعیت اقتصادی به خوبی پیش می رود که این از برکت بسیج است.

  رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین اظهار کرد: در جهاد فرهنگی آمران به معروف و ناهیان از منکر بسیجیان مخلصی هستند که در این حیطه حاضرند جان خود را فدا کنند تا وضعیت موجود در جمهوری اسلامی در بهترین شرایط باشد.

  ضرغامی با اشاره به عملکرد بسیج سازندگی تصریح کرد: دانشجویان بسیجی در دانشگاه ها در حوزه بهسازی، زیباسازی و بازسازی مدارس و حتی مساجد فعالیت چشمگیری داشته اند.

  وی تصریح کرد: امروزه بالاترین پروژه ها به دست بسیجیان مخلص و سپاه پاسداران در عرصه سازندگی ساخته شده است.

  رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین عنوان کرد: بسیج قضات سازمان قضایی نیرو های مسلح در حال فعالیت است که برنامه های خود را بر اساس قوانین و مقررات و مصوبات رهبری پیاده کنند.

  ضرغامی بیان کرد: بسیجیان همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس حضور پیدا کردند، امروز نیز باید با عزمی راسخ در جنگ نرم شرکت کنند و با دشمنان به مقابله بپردازند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360593555
اکنون :
56