جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63688
  تاریخ انتشار : 5 آذر 1393 13:36
  تعداد بازدید : 371

  رییس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران خبر داد:

  پایان رسیدگی به بخش دوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق

  رییس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران از پایان دور دوم رسیدگی به پرونده تعاونی مسکن اداره برق خبر داد.
  سیامک مدیر خراسانی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر گفت: جلسات رسیدگی به بخش دوم پرونده تعانی مسکن اداره برق با برگزاری 8 جلسه به پایان رسید.

  وی ادامه داد: تمامی 4 هزار شکات در جلسات دادگاه حضور یافتند و به شکایت آن ها رسیدگی شد. متهمان نیز همانند قبل به دفاع از خود پرداختند.

  رئیس شعبه 76 تصریح کرد: در حال حاضر باید هیات قضایی وارد شور شود و نظر نهایی در رابطه با این پرونده را اعلام کند.

  مدیرخراسانی با بیان این که زمان دقیقی برای اعلام نظر نهایی درباره رأی این پرونده مطرح نیست، گفت: این پرونده دارای بیش از 100 هزار برگ است که تمامی آنها باید مطالعه شود و این زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد.

  به گزارش ایسنا، بخش اول پرونده تعاونی مسکن اداره برق حدود 5000 شاکی داشت و در بخش دوم این پرونده بیش از 4000 شاکی وجود دارد.

  اوایل مهرماه سال 92 رسیدگی به پرونده متهمان شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران در دادگاه کیفری به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی آغاز و حدود 25 جلسه رسیدگی برگزار شد. 19 آبان ماه نیز اولین جلسه رسیدگی به بخش دوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

  بر اساس این گزارش، پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری به بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران از سال 82 در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده هایی در دادسراهای نواحی 6 و 12 مطرح شده بود که با توجه به کثرت و حجم شکات و مالباختگان کلیه پرونده ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه 6 ارجاع که پس از صدور قرار مجرمیت پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360593555
اکنون :
59