جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63560
  تاریخ انتشار : 4 آذر 1393 9:25
  تعداد بازدید : 410

  معاون رئیس دیوان عدالت اداری در امور شعب:

  راه اندازی بانک اطلاعاتی قاچاق کالا و ارز راهکاری موثر در مبارزه با این جرائم است

  معاون رئیس دیوان عدالت اداری در امور شعب گفت: راه اندازی و تشکیل بانک اطلاعاتی قاچاق کالا و ارز بین سازمان تعزیرات حکومتی و قوه قضائیه، یکی از راه کارهای موثر در مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.
  حجت الاسلام والمسلمین "موسی قربانی" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به تشکیل بانک اطلاعاتی قاچاق کالا و ارز در قوه قضاییه اظهار داشت: نظارت و کنترل بیشتر در امور ورود و خروج کالا و ارز، یکی از راه کارهای موثر در مبارزه با قاچاق کالا و ارز است. 

  وی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده های جرایم قاچاق کالا و ارز از حساسیت ویژه ای برخوردار است، تصریح کرد: رسیدگی به پرونده های مربوط به قاچاق کالا در صلاحیت دادگاه انقلاب بود که طبق قانون مصوب سال 1374 به تعزیرات ملحق شد و طبق این قانون، این پرونده ها باید ظرف یک ماه مورد رسیدگی قرار بگیرند، که این امر نشان از عزم جدی نظام برای مبارزه با قاچاق است.

  حجت الاسلام قربانی تصریح کرد: امید می رود با راه اندازی و تشکیل بانک اطلاعاتی قاچاق کالا و ارز بین سازمان تعزیرات حکومتی و قوه قضائیه و شناخت کافی نسبت به جرائم مربوط به قاچاق کالا و ارز تکرار این دست جرائم کاهش یابد. 

  معاون رئیس دیوان عدالت اداری در امور شعب در پایان خاطرنشان کرد: تشکیل بانک اطلاعاتی قاچاق کالا و ارز در قوه قضاییه موجب می شود تمامی سوابق اتهامی و محکومیت کسانی که دارای سابقه مجرمیت در این زمینه هستند، شناسایی شود.   نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360593555
اکنون :
23