جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 28242
  تاریخ انتشار : 19 خرداد 1392 15:38
  تعداد بازدید : 671

  رییس دادگستری استان کردستان:

  تلاش برای القای ناامیدی در میان مردم از توطئه های دشمن است

  رییس کل دادگستری استان کردستان با بیان این که در صورت بروز هرگونه تخلف دستگاه قضایی با آمادگی و اقتدار کامل موضوع را در کوتاه ترین زمان رسیدگی خواهد کرد، گفت: تمام دست اندرکاران امر انتخابات موظف به اجرای سلامت انتخابات هستند.

  kord.jpg

   علی‌اکبر گروسی در پنجمین جلسه ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی با اشاره به وجود نظم و همدلی در میان مدیران اجرایی استان، ترویج قانون و قانون‌محوری در کنار ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم را مهم‌ترین اولویت برنامه‌های ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی عنوان کرد.

   

  وی تاکید کرد: نامزدهای تایید صلاحیت شده شوراهای شهر و روستا با رعایت قوانین انتخاباتی و پرهیز از ایجاد هر نوع شائبه در جامعه بکوشند تا تبلیغات سالمی داشته باشند و جلب اعتماد مردم با صداقت و رعایت اصول اخلاقی در امر تبلیغات را لازمه کار خود بدانند.

   

  گروسی با مهم دانستن نظارت بر امر تبلیغات اظهار کرد: با توجه به شروع زمان تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا نظارت بر قانونمندی تبلیغات باید با دقت بیشتری صوردت گیرد و نامزدها باید در روند تبلیغات موضوعات قانونی را رعایت کنند.

   

  رییس‌ کل دادگستری کردستان با بیان این‌که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران دلسوز مردم نیستند و به دنبال اهداف خود هستند، اظهار کرد: آن‌ها برای کم‌رنگ کردن حضور ملت پای صندوق‌های رای توطئه‌های مختلفی را پایه‌گذاری و پیگیری کرده‌اند که یکی از مصادیق آن ایجاد اختلاف بین مسئولان و تلاش برای القای ناامیدی در میان مردم است.

   

  رییس ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی استان کردستان در ادامه به فعالیت این ستاد اشاره کرد و از تلاش و همکاری فرمانداری، صدا و سیما، نیروی انتظامی، سپاه، اداره اطلاعات و دیگر سازمان‌هایی که در راستای تبیین قوانین انتخاباتی به مردم با این ستاد همکاری داشته‌اند، قدردانی کرد.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360936586
اکنون :
55