جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 28181
  تاریخ انتشار : 18 خرداد 1392 15:55
  تعداد بازدید : 599

  مدیرکل زندان‌های هرمزگان:

  استانداردسازی فضای زندان ها در راستای حقوق شهروندی است

  مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: در راستای تامین فضای مناسب، استانداردسازی فضاهای فیزیکی زندان های استان در دستور کار قرار دارد.

  kalw.JPG

  اکبر سلیمانی اظهار کرد: برای حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی مددجویان، بهسازی و بازسازی فضاهای فیزیکی از اواخر سال گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

   

  وی با بیان اینکه استفاده حداکثری از فضاهای فیزیکی نقش بسزایی در کاهش تراکم جمعیت کیفری و طبقه‌بندی زندانیان خواهد داشت، تصریح کرد: تاکنون هفت اندرزگاه و کارگاه‌های اشتغال و حرفه‌آموزی زندان مرکزی بندرعباس بهسازی و بازسازی شده است.

   

  سلیمانی همچنین از پیشرفت 35 درصدی ساخت زندان 500 نفری رودان خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این زندان فضای فیزیکی در زندان‌های استان به سرانه کشوری نزدیک می‌شود.

   

  مدیرکل زندان‌های هرمزگان افزود: برای ساخت این زندان 60 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته که در صورت جذب، اواخر سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

   

  سلیمانی همچنین از ساخت مجتمع‌های تفریحی و خوداشتغالی در شهرستان‌های حاجی‌آباد، میناب، رودان و بازداشتگاه جاسک خبر داد و گفت: در راستای استفاده بهینه از امکانات و با برنامه‌ریزی‌های هدفمند زمینه اشتغال تعداد زیادی از مددجویان در این مجتمع‌ها فراهم شده است.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360936586
اکنون :
60