جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 28176
  تاریخ انتشار : 18 خرداد 1392 15:40
  تعداد بازدید : 535

  در رسیدگی به تخلفات انتخاباتی با کسی تعارف نداریم

  قائم مقام ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی سیستان و بلوچستان، گفت: دستگاه قضایی در رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی بر اساس قانون عمل می کند و در این زمینه با کسی تعارف ندارد.

  97-22.jpg

  طاهری با بیان این مطلب، اظهار کرد: با هوشیاری و بصیرت کامل باید اوضاع جامعه رصد و با افرادی که قصد ایجاد تنش و ناامنی در جامعه دارند به طور جدی برخورد شود.

   

  وی به فعالیت ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی اشاره کرد و گفت: ترویج قانون و قانون‌محوری در کنار ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در میان مردم مهمترین اولویت برنامه‌های ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی است که تاکنون در این راستا اقدامات بسیار موثری انجام شده است.

   

  طاهری با اشاره به توطئه‌ها و اقدامات شوم دشمنان برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی، بیان کرد: دشمن از ماه‌ها قبل برای انتخابات ایران برنامه‌ریزی کرده و در تلاش است تا از هر فرصتی برای ایجاد تنش در جامعه استفاده کند.

   

  قائم‌مقام ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی استان، ادامه داد: پیشگیری از تخلفات انتخاباتی مهم‌ترین وظیفه و رسالت دستگاه قضایی است که تاکنون در انتخابات‌های گذشته به نحو احسن به وظایف خود عمل کرده است.

   

  وی با بیان این‌که باید بسترها و زمینه‌ها به گونه‌ای فراهم شود تا از ایجاد هرگونه بدگمانی و افترا پرهیز شود، تصریح کرد: سیاست‌های دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی امر انتخابات باید در فضایی آرام و بدون تنش اجرایی شود.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360593555
اکنون :
60