جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27904
  تاریخ انتشار : 8 خرداد 1392 13:21
  تعداد بازدید : 549

  مدیرکل زندان های یزد افزایش ضریب امنیت زندان را خواستار شد

  مدیرکل زندان های استان یزد گفت: ضریب امنیت زندان باید بالاتر رود و با توجه به کاهش تعداد پرسنل وظیفه، با تدبیر و مدیریت صحیح از سربازان در تمامی نقاط زندان استفاده شود.

  3001.jpg

  سیدحشمت حیات‌الغیب در جمع فرماندهان یگان حفاظت زندان‌های استان، تجهیزات و امکانات زندان‌ها برای مقابله با تهدیدها را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: کار در زندان بسیار سخت و طاقت فرساست، ولی ماموران و پرسنل زندان همواره با هوشیاری و احساس مسئولیت این وظیفه خطیر را به نحو احسن انجام داده‌اند.

   

  وی ادامه داد: فیلترهای ورودی زندان باید با توجه و دقت بیشتری کنترل شود؛ زیرا وظیفه ذاتی ماموران نیروی انتظامی در زندان، تقویت پوسته بیرونی ندامتگاه است و این موضوع برای حفظ امنیت زندان، یک ضرورت است.

   

  مدیرکل زندان‌های استان یزد با اشاره به وظعیت مطلوب نظم و انضباط در زندان‌های استان، بیان کرد: اگر در بازرسی‌های زندان دقت کامل را نداشته باشیم و تعللی صورت پذیرد، اقدامات اصلاحی و تربیتی با خطر مواجه می‌شود و برای مجموعه یک تهدید است.

   

  حیات‌الغیب با اشاره به ضرورت نظارت شبانه‌روزی فرماندگان یگان حفاظت از زندان‌ها، گفت: سرکشی شبانه فرماندهان از زندان‌ها باید به صورت مداوم و مستمر انجام پذیرد.

   

  مدیرکل زندان‌های استان یزد با تاکید بر رعایت موارد امنیتی در اعزام و بدرقه مددجویان به مراجع قضایی و بیمارستان‌ها، ابراز امیدواری کرد که در سال ارتقای زندانبانی جهش خوبی صورت گیرد و این مهم با کوشش پرسنل به خصوص فرماندهان یگان حفاظت محقق شود.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360936586
اکنون :
17